آموزش پرینت از طریق گوشی و تبلت اندرویدی

صفحه اصلی » آموزش پرینت از طریق گوشی و تبلت اندرویدی » وبلاگ » آموزش پرینت از طریق گوشی و تبلت اندرویدی

آموزش پرینت از طریق گوشی و تبلت اندرویدی

با طی کردن قدم به قدم مراحل زیر می توانید به راحتی از طریق گوشی هوشمند و تبلت اندرویدی خود فایل های خود را چاپ بگیرید. دقت کنید برای این کار نیاز به یک Access point دارید که می توانید از مودم استفاده کنید. قبل از شروع اطمینان حاصل کنید که پرینتر و گوشی به مودم متصل باشند. پرینتر باید به لپ تاپ داخل شبکه متصل باشد.

پرینت از طریق گوشی و تبلت اندرویدی

۱-نرم افزار PrinterShare را از روی گوشی خود اجرا کنید و پایین صفحه گزینه SELECT را انتخاب کنید.از پنجره باز شده گزینه Nearby WiFi را انتخاب کنید. در این مرحله شبکه هایی که در طراف شما هستند نمایش داده می شود. شبکه خود را انتخاب کنید

نرم افزار PrinterShare  را می توانید از لینک پایین صفحه دانلود کنید.

۲- بعد از انتخاب شبکه ی خود و انتخاب سیستمی که به مودم متصل است، نرم افزار بصورت خودکار پرینترهایی که به آن سیستم متصل هستند را نمایش می دهد. پرینتر مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد پنجره ای باز می شود. گزینه Use Generic را انتخاب کنید تا درایور مربوط به پرینتر بر روی گوشی شما نصب شود. در مرحله بعد می توانید با انتخاب Print Test Page چک کنید که عمل اتصال با موفقیت انجام شده است یا خیر.

نکته: در صورت نصب نشدن درایور به صورت اتوماتیک می توانید از گزینه Select Manually استفاده کنید.

۳-بعد از اینکه پرینتر مورد نظر را برای نرم افزار تعریف کردید، می توانید اسناد خود را برای چاپ به آن بفرستید. زمانی که فایل خود را انتخاب می کنید پنجره ای باز می شود که در قسمت Option  می توانید تنظیمات مربوط به سایز کاغذ یا افقی و عمودی بودن کاغذ را تنظیم کنید و با زدن بر روی دکمه Print پنجره ای باز می شود که باید تعداد پرینت را مشخص کنید یا صفحات خاص را چاپ بگیرید.

پرینت اسناد از طریق گوشی و تبلت اندرویدیپرینت اسناد از طریق گوشی و تبلت اندرویدیپرینت اسناد از طریق گوشی و تبلت اندرویدی

نرم افزار Printer share را می توانید از اینجادانلود کنید.

ارسال نظر